CO MÓWIĄ WYNIKI TESTU ŚWIADOMEGO RODZICA?

IMG_6340

Fundacja Rodzice Przyszłości zaprasza rodziców wraz z dziećmi oraz wszystkie zainteresowane osoby 6 grudnia o godz. 12.00 do warszawskiej filii fundacji – Klubu dla dzieci i rodziców Mama Lama na podsumowanie dotychczasowych wyników kampanii społecznej „Sprawdź czy jesteś świadomym rodzicem”. 

Fundacja Rodzice Przyszłości zaprasza rodziców wraz z dziećmi oraz wszystkie zainteresowane osoby 6 grudnia o godz. 12.00 do warszawskiej filii fundacji – Klubu dla dzieci i rodziców Mama Lama na podsumowanie dotychczasowych wyników kampanii społecznej „Sprawdź czy jesteś świadomym rodzicem”. Wydarzenie organizowane jest w ramach Międzynarodowego Kongresu Praw Dziecka w Roku Janusza Korczaka. W spotkaniu udział zapowiedział Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak.

Test Świadomego Rodzica został opublikowany pod koniec października.
6. grudnia, w dzień mikołajkowy, chcemypodzielić się z Państwem dotychczas zebranymi danymi. To świetna okazja, by usłyszeć zarówno opinie rodziców, którzy test rozwiązali, jak i ekspertów, którzy wciąż nad nim  pracują. Zebrane dane posłużą im do pracy nad kolejną edycją testu, który planujemy opublikować w czwartym kwartale przyszłego roku.

Dla rodziców będzie to nie tylko możliwość, bypodzielić się uwagami isugestiami dotyczącymi testu oraz własnymi wychowawczymi doświadczeniami, ale także by porozmawiać z fundacyjnymi ekspertami, zasięgnąć krótkiej porady, czy nawiązać pierwszy kontakt z psychologiem dziecięcym.

W spotkaniu udział wezmą:Marek Michalak – Rzecznik Praw Dziecka, Katarzyna Szymańska – dr nauk humanistycznych Polski Instytut Ericksonowski, psychoterapeutka, Małgorzata Ohme – psycholog dziecięcy, Wojciech Marciszewski – prezes zarządu Fundacji Rodzice Przyszłości.

Do dyspozycji gości będą również: Justyna Święcicka – psycholog oraz Sebastian Głydziak – założyciel Fundacji Rodzice Przyszłości.

Spotkanie poprowadzi dziennikarka radiowej Trójki – Katarzyna Stoparczyk, ambasador Fundacji Rodzice Przyszłości.

Na dzieci, które będą towarzyszyły rodzicom czekają specjalne atrakcje: w czasie kiedy rodzice będą zajęci wszystkie chętne dzieci zapraszamy na godzinne zajęcia prowadzone przez wspaniałych aktorów Teatru Puszka. Na wszystkich czeka niespodzianka!

Po spotkaniu zapraszamy na zdrowy, lekki poczęstunek.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc bardzo prosimy o zgłoszenie chęci uczestnictwa w spotkaniu do 4 grudnia na adres: k.jacobson@rodziceprzyszlosci.pl

Termin: czwartek, 6 grudnia, godz. 12.00

Miejsce: Filia Fundacji Rodzice Przyszłości – Klub dla dzieci i rodziców Mama Lama, ul. Dąbrowskiego 71 w Warszawie

Przewidywany czas trwania spotkania: 1,5 godziny

0 Komentarzy

Zostaw opinię